Skip links

Medycyna estetyczna

Wypełnienie zmarszczek Medmond

Wypełnienie zmarszczek

Botox to oczyszczone białko posiadające szerokie zastosowanie przeciwzmarszczkowe. Preparat ten od wielu lat wykorzystywany jest z powodzeniem nie tylko w medycynie estetycznej, ale i neurologii. Jest głównie stosowany główne przy blokowaniu połączeń nerwowo-mięśniowych, powodując w efekcie znaczne rozluźnienie mięśni. Sprawia to, że najbardziej znane zastosowanie preparatu obejmuje zabiegi związane z usuwaniem zmarszczek mimicznych.

Skóra po wstrzyknięciu preparatu niemal natychmiast staje się bardziej rozluźniona. Jednocześnie jest to bardzo bezpieczny, szybki i nieinwazyjny zabieg, niewymagający żadnego okresu rekonwalescencji.

Wolumetria Medmond

Wolumetria

Lifting wolumetryczny kwasem hialuronowym to doskonały sposób na odmłodzenie twarzy, zwłaszcza w okolicach skroni, oczu oraz policzków. Zabieg ten pozwala na uzupełnienie ubytków w tkance podskórnej, czyli zniwelowanie wszelkiego rodzaju bruzd czy fałd.

Lifting wolumetryczny likwiduje te ubytki sprawiając, że twarz staje się gładsza, a jej skóra bardziej nawilżona i odżywiona. Sprawdza się także w przypadku osób, które chcą wygładzić nieco zbyt ostre rysy twarzy.

Modelowanie ust Medmond

Modelowanie ust

Kwas hialuronowy to doskonały preparat używany do modelowania i powiększania ust oraz podwyższania poziomu nawilżenia czerwieni wargowej. Substancja jest pochodzenia naturalnego, gdyż kwas hialuronowy obecny jest w organizmie każdego człowieka, zajmuje się on przede wszystkim wiązaniem skóry właściwej, czyli procesem istotnym dla jędrności ciała.

Dlatego wykonywany na jego bazie preparat jest całkowicie bezpieczny, a zabiegi wykonywane z jego użyciem nie wymagają wcześniejszych testów skóry.

Nici liftingujące

Nici liftingujące

Nici linii Happy Lift to znakomite rozwiązanie dla osób pomiędzy 30 a 60 rokiem życia, którym zależy na odwróceniu upływu czasu i zachowaniu młodego wyglądu. Ta nowoczesna technologia pozwala dokonać skutecznego liftingu i korekty twarzy oraz szyi, bez użycia skalpela. Zamiast niego, stosowane są mikroskopijne haczyki znajdujące się na każdej z nici.

Po wprowadzeniu jej w tkankę podskórną, chirurg używa haczyków do przesuwania skóry w celu osiągnięcia porządnych przez nas efektów. Dzięki nieinwazyjnej technice, decydując się na zabieg nie musimy obawiać się pooperacyjnych blizn bądź innych nieprzyjemnych skutków ubocznych.

Mezoterapia igłowa Medmond

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest jedną z najpopularniejszych metod na odmłodzenie oraz regenerację skóry. Z powodzeniem stosuje się ją do poprawiania wyglądu cery, a także przyspieszania metabolizmu komórek tłuszczowych oraz intensyfikowania mikrokrążenia w podskórnej tkance.

Poza uzdrawiającymi właściwościami wprowadzanego preparatu, na skórę pozytywnie oddziałują też same nakłucia sprawiające, że uruchamia ona swoje naturalne odruchy naprawcze, przez co zaczyna wytwarzać się elastyna i kolagen.

Usuwanie przebarwień Medmond

Usuwanie przebarwień skórnych

Zmarszczki lub spadek elastyczności skóry to nie jedyny negatywny przejaw wpływu, jaki starzenie ma na naszą skórę. Wraz z biegiem lat (oraz nagromadzeniem innych czynników, takich jak wpływ promieni UV), na skórze pojawiają się również przebarwienia. Pojawiają się one w wyniku nadmiernego nagromadzenia melatoniny, jest to substancja chroniąca skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym. Istnieją jednak sposoby na odwrócenie tych zmian i przywrócenie skórze dawnej barwy.

Osocze bogatopłytkowe

Medycyna estetyczna oferuje wiele sposobów na rewitalizowanie skóry. Niektórym pacjentom, najczęściej ze względu na zdrowotne przeciwwskazania, zależy jednak na tym, żeby zabieg, któremu się poddają, był jak najbardziej naturalny. Doskonałym rozwiązaniem w tym przypadku jest osocze bogatopłytkowe – substancja uzyskiwana z krwi pacjenta w specjalnym procesie.

Peelingi medyczne

Perfect Derma Peel jest średniogłębokim, zaawansowanym, peelingiem chemicznym. Zawiera mieszankę kilku kwasów (TCA, kwas salicylowy, kwas kojowy, kwas retinowy oraz wit. C), które mają na celu regenerację, nawilżenie i odświeżenie skóry. Największą zaletą zabiegu jest zawartość glutationu, zadaniem którego jest eliminacja wolnych rodników opóźniających procesy starzenia.

Perfect Derma Peel posiada unikalną cechę polegającą na naprawie białek, które uległy degradacji, wytwarza naturalne procesy regeneracyjne w skórze, odmładza i reguluje pracę komórek skóry.